třídit podle:
názvu
ceny výrobce

Bagr

Bagr

  • 19 hodnocení

686 Kč

686 Kč

Bořek a hodiny

Bořek a hodiny

Je čas opravit věžové hodiny! Bořek má na dnes důležitou práci: opravu hodin na věži! Lofty a Muck odešli, takže všechno zůstalo jen na Bořkovi. Má svůj žebřík i všechní ostatné na dokončení této práce!

  • 17 hodnocení

1151 Kč

1151 Kč

Císařova loď

Císařova loď

Připravte námořníky na nebezpečí! Lord Sinister řídí tuto silnou loď Čínského císaře! Dává pozor na Johnnyho Thundera a jeho přátele a chce je zastavit v hledání pokladu Marca Pola. Se svojí divokou posádkou spůsobí, že Johnnyho čekají těžké časy, když se bude chtít nepozorovaně dostat okolo lodě do císářové pevnosti! Obsahuje Johnny Thundera a Orient Expedition hrací karty.

  • Zboží nemá hodnocení

733 Kč

733 Kč

Helicopter transport

Helicopter transport

Dohlídněte na dopravu ze vzduchu! Když začne doprava ve městě houstnout, cestní záchranní tým na to zná recept. Pošlete motorku vpřed skontrolovat situaci a pak za ní ťahač s helikoptérou na kontrolu cest ve městě. Z ptačí perspektivy nebude problém vyřešit každou situaci.

  • 19 hodnocení

777 Kč

777 Kč

Hlídka v dunách

Hlídka v dunách

Hlídkujte na pobřeží! Tento pobřežní strážce pozoruje pobřeží i moře ze své buggyny.Když nastane ve vodě problém, použije své ploutvy a vzduchový plavák a přijde na pomoc!

  • 9 hodnocení

116 Kč

116 Kč

Horký chlapík

Horký chlapík

Vyjezděte s Horkým chlapíkem vítězství! Inženýři Horkého týmu vytvořili nejrychlejší závodní stroj jaký se kdy dotkl závodní tratě, Horkého chlapíka! Elegantní, ale výkonný je připraven na každou výzvu soupeře. Skombinujte ho s #8381 Nájezdníkem Exem na vytvoření osmkolového, dvou-motorového šampióna!

  • 18 hodnocení

329 Kč

329 Kč

Laboratoř šíleného monstra

Laboratoř šíleného monstra

Je čas vytvořit monstrum! Které filmové studio může být kompletní bez této děsivé laboratoře? Přejděte přes rezavou bránu a jste v laboratoři šíleného vědce! Vyráběl monstrá každej den a chtěl by malou společnosť. Nastavte kameru (v sadě 1349) a zachyťte akci jak hrdina vejde do tajných dveří. Otočte hlavu kostry a hrdina zmizel – a namísto něho tam je jen kostra!

  • 9 hodnocení

2177 Kč

2177 Kč

LORI 14 Nádraží

LORI 14 Nádraží

Nádraží - vláčky, budova, plůtky, stromky

  • Zboží nemá hodnocení

430 Kč

430 Kč

Malé stvoření

Malé stvoření

Vytvořte si kolekci malých tvorů! Tato mini-Dizajnérská sada obsahuje elementy na vytvoření malých zvířat, ptáků a hmyzu. Vytvořte si vlastní sbírku nebo ji skombinujte s číslem 4101 Sada divokých zvířat na vytvoření většíchzvířat! Obsahuje Knihu nápadů s nápady na 17 různých modelů na získání inspirace! Každá LEGO Dizajnérská sada sa dělí na tři úrovně hry -- začátečník, pokročilý a expert -- v každé vytvoříte něco jiné. Navíc můžete Dizajnérské sady kombinovat na vytvoření unikátních modelů podle vlastní fantazie.

  • 18 hodnocení

300 Kč

300 Kč
Zobrazuji 1-12 z 42 nalezených