třídit podle:
názvu
ceny výrobce

Ali Baba

Ali Baba

Skříňka s pokladem Ali Baby, který zůstal dlouhá léta neobjevený, se náhle opět vynořila. Hráči se společně s duchem z lahve snaží vypáčit zámky. Ale pouze ten, kdo správně nastaví poslední zámek, smí otevřít skříňku a užít si pokladů. Obsah: 1 skříňka s pokladem s 9 zámky, 18 karet s duchy z lahve, 29 karet s pokladem, 7 karet s hadem, 1 návod ke hře CZ+SK

  • 19 hodnocení

595 Kč

595 Kč

Labyrynth mini

Labyrynth mini

Prozkoumej bludiště možností. S příchodem karetní verze klasické stolní hry Labyrint získáváte nekonečné množství kombinací. Prožívejte vzrušení při vyhledávání nových průchodů bludištěm labyrintu. Sbírání pokladů Vás přivede k vítězství. Ale pozor, můžete se stát závislými na hře!

  • 25 hodnocení

195 Kč

195 Kč

Scotland Yard

Scotland Yard

Tajemný zločinec Pan X je na útěku a ukrývá se někde v Londýně. Dokážeš spojit detektivy Scotland Yardu a objevit jeho úkryt. Podaří se zatknout Pana X než definitivně zmizí? Honička začíná! Opravdu zábavná rodinná hra.

  • 15 hodnocení

729 Kč

729 Kč

To je život!

To je život!

Hra stejná jako život – plná šťastných momentů, ale i záludností. Geniálně jednoduchá a přece napínavá hra až do poslední chvíle.

  • Zboží nemá hodnocení

559 Kč

559 Kč

Wild Pirates

Wild Pirates

Jste jedni z nejznámnějších pirátů na světě. A všichni máte jen jeden cíl: získat bájnou truhlu s pokladem. Ale potřebujete na to odvahu a pirátské štěstí. Nejprve musíte uspět v oblíbené kratochvíli pirátů, v kartách. A pak ještě odolať výzvám šírého moře. Odvážíte se do toho?

  • 19 hodnocení

309 Kč

309 Kč
Zobrazuji 1-5 z 5 nalezených